FSH FIlmy seriály hry

Každý den Aktualizovaný webbb!!!

Emulátory

ePSXe 1.60   ePSXe pluginy   ePSXe Bios

Nejlepší emulátor úspěšné domácí konzole Playstation. Podporováno většina titulů

Caprice32 PSP je emulátor 8-bitového počítače AmstradCPC podporující modely CPC464, CPC664, a CPC6128. Port Caprice32 PSP je založen na zdrojovém kódu open-source emulátoru Caprice32, který vytvořil Ulrich Doewich. Je naprogramován v C a využívá GU (Graphical Utility toolkit) pro zobrazování.
Stejně jako ostatní emulátory od Uberjacka, je i Caprice32 dostupný pro obě verze PSP. Umožňuje spouštění romů ve formátech .sna a .dsk.Caprice32 PSP v.4.2.0.2 pro PSP Slim

Zdroj:PSP.novinky.org


DOSBox 0.71 (26.11.2007) v2

Protože se objevil problém s použitím dynamického jádra CPU, vydal CrazyC okamžitě novou aktualizaci svého emulátoru DOSBox. Tato verze je naprogramovaná pro kernel 3.xx, takže je funkční i na PSP Slim. Pokud ale vlastníte starší PSP (série 1000), doporučuje CrazyC stále používat předchozí verzi DOSBox z 24.9.2007.

Jedná se o emulátor PC systému DOS na PSP. Díky němu je možné spouštět na PSP staré aplikace a hry známé z PC. Počítejte s tím, že relativně dobře budou fungovat jen hry staré 10 a více let. Spoustu klasických her najdete například na webu BestOldGames.

Hry a programy, které chcete spouštět pomocí emulátoru DOSBox, kopírujte na MemoryStick do adresáře ms0:/ PSP / DOSBOX / (tuto cestu je možné změnit úpravou v souboru "dosbox.conf"). Po spuštění emulátoru na PSP postupujte stejně, jako kdyby jste pracovali v DOSu na PC.

DOSBox obsahuje nastavení "keyhint" v SDL sekci souboru "dosbox.conf", které vám usnadní orientaci v klávesnici. Pokud je tato funkce povolena (keyhint=true), tak po stlačení prvního tlačítka se vám zobrazí nápověda, které písmeno (znak) bude napsáno po stisknutí druhého tlačítka. Můžete také namountovat váš MemoryStick jako HDD, ale buďte při tom velmi opatrní, protože může dojít ke ztrátě dat z vaší paměťové karty. Podrobnosti si přečtěte v "readme.txt".

Download: [DOSBox 0.71 (26.11.2007) v2 pro 3.xx]

Download: [DOSBox 0.71 (24.09.2007)]

Zdroj: http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/index.php


NeoPop PSP v0.71.1

Je tu další z řady emulátorů od Akopa Karapetyana (Uberjack). Tentokrát jde o emulátor handheldů NeoGeo Pocket a NeoGeo Pocket Color od SNK. Port NeoPop PSP je založen na zdrojovém kódu open-source emulátoru NeoPop. Je naprogramován v C a využívá GU (Graphical Utility toolkit) pro zobrazování. Umožňuje spouštění romů ve formátu .ngp, a to i v zazipovaných archivech.

Klikni pro zvětšení!Klikni pro zvětšení!

Klikni pro zvětšení!Klikni pro zvětšení!

NeoPop PSP v0.71.1-DOWNLOAD