FSH FIlmy seriály hry

Každý den Aktualizovaný webbb!!!

Hack e-mailu (new!)

Hack e-mailuNejlepší mail je mail k placenému webu,tzn. mail placený,avšak jeden z dobrých mailů zadara je rozhodně volny.cz, volny se hodně soustředil na zabezpečení,což u něj cením,navíc má úschovnu,kde si můžete uschovat data,je samozdřejmě nejlepší několikrát šifrována!Heslo musí mít minimálně 12 znaků a to nejlépe nesouvislé slovo,slova se znaky.Ideální heslo,které má více něž 20 znaků.Velice efektivní je mail přesměrovat třeba někam do Ameriky aby vám zpráva nezůstávala v mailu v CZ,je do efektivní i na spam!Nejdokonalejší přesměrování je do Ruska nebo někam ty končiny,i tyto končiny mají spoustu free mailů,např. email.ru.Nicméně ruské maily mají problémy s češtinou (háčky,čárky),to ruština nezná. Ještě lepší je si nechávat posílat poštu přímo do zahraničí! Je pravda ta,že se do každého mailu dostanete zcela anonymně,způsoby jsou různé,viz. sekce Anonymita.

Hacknout mail je někdy opravdu velice jednoduché,záleží na síle hesla.Heslo se dá někdy získat za jednu jedinou vteřinu,i to se stává!.Nejlepší hack je jednoznačně pomocí výše zmíněného programu Brutus AET2 a wordlistu,žádný lepší program v sočasnosti na trhu není!

A co takhle zkusit hacknout nějaký mail,tak co třeba mail 6622@atlas.cz ,tento mail je jen zkušební,tak zkoušejte ... .Heslo není nijak těžký.